رسانۀ تخصصی منابع انسانی ایران

همسویی ناگزیر با نسل جدید/راهکار ناگریز مشکلات قدیم

قبلی
بعدی
این دوره به‌صورت «آنلاین» برگزار می‌شود

کورسرا یک پلتفرم آموزشی آنلاین است که در سال ۲۰۱۲، تأسیس شد. این پلتفرم با دانشگاه‌های برتر جهان همکاری می‌کند و دوره‌های آکادمیک متنوعی را ارائه می‌دهد. یکی از مزیت‌های اصلی کورسرا، تعاملی بودن محتواهاست؛ فراگیران می‌توانند با استاد دوره یا دیگر فراگیران از سراسر جهان در موضوعات مختلف به مشارکت و بحث بپردازند. همچنین، امکان استفاده رایگان از دوره برای دانشجویانی که امکان پرداخت ندارند نیز در کورسرا وجود دارد. برای بهره مندی از دانش و مزایای دوره، و همچنین کسب گواهینامه بین المللی، ابتدا وارد سایت coursera.com شده و ثبت نام نمایید. سپس دوره مورد نظر را انتخاب کرده و در صورت درخواست هزینه، از گزینه کمک مالی استفاده کنید.

زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره: 22 ساعت/ 7 ساعت در 3 هفته (با توجه به نیاز)

 

نمره کورسرا: (4.8)

  • این دوره دارای مدرک قابلِ اشتراک می‌باشد.

مدیران به طور فزاینده ای با مسائل پایداری، مسئولیت پذیری و اخلاقیات مواجه می شوند. مدیریت مسئولانه یک رویکرد یکپارچه به پایداری، مسئولیت پذیری و اخلاق است که به شما به عنوان یک مدیر اجازه می دهد تا با چنین چالش هایی به درستی برخورد کنید. این دوره فرآیند یادگیری شما را برای مشارکت در تغییر شیوه ها تسهیل می کند تا آنها را پایدارتر، مسئولیت پذیرتر و از نظر اخلاقی آگاه تر کند.

 

هفتۀ اول: مدیریت مسئولانه

هفتۀ دوم: پایداری

هفتۀ سوم: مسئولیت

هفتۀ چهارم: اخلاق

هفتۀ پنجم: حرفه ها و مشاغل

هفتۀ ششم: ادغام

مدرس: Oliver Laasch; Dr. Sally Randles; Prof. Frank Boons
مدیریت مسئولانه: تمرین پایداری، مسئولیت پذیری و اخلاق(Managing Responsibly: Practicing Sustainability, Responsibility and Ethics)
این دوره به‌صورت «آنلاین» برگزار می‌شود